W tym dziale zamieszczamy filmy, w których można zobaczyć członków naszego Teamu. Klipy są uszeregowane według daty umieszczenia od najnowszych do najstarszych.

Wszystkie okienka z filmami w prawym dolnym rogu mają guzik pozwalający powiększyć film na cały ekran. Kliknięcie go pozwoli poczuć się (co sugeruje nazwa działu) jak w KINIE.

"Dolomity tandem 23.09.2017"

Film zmontowany przez Kubę (3 miesiące przed wcieleniem do Teamu), obrazujący "magię latania w Dolomitach". Na niebieskim Gradiencie Aspenie - Greg, Sław(ny) albo Dudi. ;-)

"Pińczów. Po prostu Pińczów"

Klip został nakręcony podczas naszego otwarcia sezonu 2012. Poza tym, że był to pierwszy lot w tym roku Grega, Sławka, Tomka i Pietii, to ten ostatni po raz pierwszy leciał na swoim nowym Gradiencie Aspenie 4 (to ten niebieski z pomarańczowym natarciem). Udany dzień.

"Kwietniowy wypad do Słowenii"

To teamowa produkcja autorstwa Pachulaka, prezentująca grozę ;-) warunków z kwietnia 2017 w Alpach Julijskich. No nie napracował się podczas montażu.

"XC-OPEN Portugalia 2011"

To nieomal 6-minutowy film nakręcony podczas wyjazdu do Portugalii w 2011 roku. Scenariusz i montaż - Tomo. Klip ten rodził się w bólach. Materiał powstał na przełomie sierpnia i września 2011 roku, a premiera filmu miała miejsce 26.02.2012r. Tak, zima to dobry czas na publikację takiego materiału.

"Pitu, Pitu"

Zdjęcia do dyptyku pt. "Pitu, pitu" zostały nakręcone na przełomie września i października 2011 roku.  Pomysł i montaż - Tomo. Film składa się z dwóch części Bassano i Dolomity. Miłego oglądania:

"Rozgrzewka"

Następna produkcja (zdjęcia, scenariusz i montaż) Tomka. Film został zrealizowany podczas krótkiego pobytu w Słowenii w pierwszy weekend kwietnia.

"Konopki Project"

Zapomniany już nieco film z nocnego latania w Konopkach. Wyszperany z archiwum, nareszcie możemy go ponownie pokazać. Został zrealizowany na potrzeby forum pkp konopki dzięki uprzejmości Jarka Minkowicza.

"Carpatian Cup 2010"

Oto film ukraińskiego pilota Igora Stojkowa, w którym można obejrzeć m.in. walkę w pamiętnym dla Sław(nego) 3 tasku zawodów w Karpatach Zachodnich (Ukraina).

"PKP Konopki"

zrealizowany na startowisku, które w ostatnich latach jest przez nas najczęściej uczęszczane. Mowa tu o polu wzlotów w miejscowości Konopki. Operatorów kamery jest kilku (kto się dorwał ten kręcił ;-)). Montaż - Bestia.

­