Home Lista zawodników
2014 Zawodnicy PDF Drukuj Email

 

Lista zarejestrowanych zawodniczek i zawodników:

 

L.p. Imię Nazwisko Płeć Paralotnia Nazwa drużyny Sponsor
1 Jacek Profus M Dudek Coden WKP Tęcza Oki Doki Hostels
2 Piotr Besser M Gradient Aspen4 rohacka.pl ktoś mnie zasponsoruje?
3 Tobiasz Mayer M Niviuk Artik 3 KNL PW brak
4 Artur Frankowski M Nova Mentor 3
successmakers.eu
5 Janusz Fuzowski M Ozon Mantra rohacka.pl
6 Robert Wincencik M Gradient Golden 3 KujPom Team
7 Slawek Kedziak M ozone delta rohacka.pl
8 Grzegorz Krzyska M Swing Astral 7 KujPom Team
9 Wojtek Bykowski M Ozone Mantra 6 GCG Karol
10 Monika Makowska K Axis Comet GCG Karol
11 Marcin Szczesny M Swing Mistral 7 KujPom Team
12 Bartlomiej Swiatek M Niviuk ARTIK 2
Karol Prokorym
13 Karol Prokorym M Niviuk Artik 3 25 GCG NASA :)
14 Tomasz Szczepanski M Advance Sigma 8 Aktywni Paragliding Team www.mbpartner.com.pl
15 Andrzej Danielewski M Omega 8 Aktywni Paragliding Team
16 Tomasz Belke M Rook

17 Tomasz Szczepanski M Gradient Aspen4 rohacka.pl
18 Pawel Dawidczyk M Skywalk Cayenne 4 WKP Tęcza
19 Lukasz Sieminski M Nova Mentor 2 WKP Tęcza
20 Krzysztof Zelisko M Ozone Delta 2 KSP Ciconia Team
21 Kazimierz Anielak M ASTRAL 6 KSP Ciconia Team ASMOT
22 Michal Nawrocki M Skywalk Cayenne 4 KSP Ciconia Team
23 Anna Zezula K Nova Mentor 2 KSP Ciconia Team
24 Magdalena Pawlak K Niviuk Hook 3

25 Lukasz Prokop M UP TRANGO XC2 KSP Ciconia Team
26 Adam Mielczarek M Skywalk Cayenne 4

27 Krzysztof Maciejczuk M Artik2
mzimu.pl
28 Pawel Biedka M Dudek Optic Podlaski Klub Paralotniowy
29 Marcin Duszynski M Dudek Nemo M

30 Pawel Warzybok M Dudek Colt Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe www.lozkapolowe.pl
31 Roman Warecki M Hook 2

32 Igor Popik M Advance Sigma 8 Podlaski Klub Paralotniowy
33 Marek Krolikowski M Ozone Delta2

34 Radoslaw Fiszer M AXIS VEGA 2 PKP
35 Urszula Rzepecka K Swing Mistral 7

36 Piotr Bierzyn M Skywalk Cayenne 4 funPilots
37 Tomek Machalowski M Ozone Mantra M4 rohacka.pl
38 Piotr Zabicki M Niviuk Hook 3 Reservoir Dogs
39 Mariusz Nowacki M Dudek Colt
Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
40 Krzysztof Kopec M Advance Sigma 9
www.nordbud.slupsk.pl
41 Rafal Pachulski M Poison 2 rohacka.pl
42 Pawel Chrzaszcz M Mantra M4 icepeak 6 Aktywni Paragliding Team langloo.com
43 Katarzyna Stolarczuk K Swing Mistral 3

44 Marcin Gorayski M Dudek Coden Karkonosze-Sudety Team
45 Katarzyna Gruzlewska K Ozone M4 Czapkers Rulez www.ergiebe.pl
46 Przemyslaw Wojtkiewicz M Mantra 4 GCG
47 Janusz Wojtyniak M Niviuk Peak 2 Karkonosze-Sudety Team Eltur-Przewozy
48 Artur Kulas M Ozone Rush 4 Karkonosze-Sudety Team me myself and i
49 Jola Leoniak K HOOK 3 Stowarzyszenie Paralotniowe Sudety
50 Krzysztof Makowski M OZON Karkonosze-Sudety Team
51 Krzysztof Egzmont M Niviuk Artik

52 Henryk Zjawin M Advance Omega 8 Karkonosze-Sudety Team nn
53 Radoslaw Orlowski M Astral 7

54 Andrzej Skwarczynski M aspen 2

55 Grzegorz Fabijaniak M Gradient Avax XC2 rohacka.pl
56 Artur Wozniak M Aspen2 rohacka.pl
57 Andrzej Targonski M Advance Sigma 7
Karol Prokorym
58 Stanislaw Sagan M Mentor 2 KSP Ciconia Team

 

Ostatnia aktualizacja: 2014-07-03 22:24:38

 

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, mysql tables. Valid XHTML and CSS.