Home Witamy
Witamy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Greg   
Cześć

Trafiłeś na stronę nieformalnej grupy przyjaciół, których wspólną cechą jest uzależnienie od poruszania się w trzech wymiarach przy użyciu paralotni. Ta strona powstała w zasadzie na nasz wewnętrzny użytek, jednak, jeśli już tu trafiłeś, to poczuj się naszym gościem.

Jeśli nie trafiłeś tu przypadkiem to zapewne wiesz co to jest paralotnia i nie musimy Ci tego wyjaśniać. Jeśli jest inaczej, to tu raczej też się tego nie dowiesz, natomiast masz szansę poznać ludzi, którzy, mogę to z czystym sumieniem powiedzieć, potracili głowy dla dziedziny życia jaką jest paralotniarstwo. Zresztą w przypadku paralotniarstwa to coś więcej niż tylko forma spędzania wolnego czasu. Potwierdzi to każdy, kto choć raz oderwał się od ziemi i poszybował w przestworza, choć nikt nie powie Ci dlaczego.

Nie jesteśmy żadnym formalnym stowarzyszeniem ani też klubem sportowym, choć nazwa Rohačka Paragliding przewija się gdzieniegdzie w zestawieniach dotyczących różnego rodzaju imprez o charakterze sportowym. Gdybym miał się pokusić o określenie co tak właściwie jest istotą naszego teamu (reszta teamu zaraz mnie objedzie za zbytnią, hmm: „górnolotność” :-)) to powiedziałbym, że czerpanie radości ze swobodnego latania. Tak po prostu latanie dla własnej frajdy, począwszy od rekreacyjnego zlatywania z małej górki (skąd, nota bene, zaczerpnęliśmy nazwę teamu) a skończywszy na uczestnictwie w całkiem poważnych zawodach.

Skąd się wzięliśmy i jak to się stało, że zaistnieliśmy jako team możesz poczytać w dziale Historia. Również w tym dziale dowiesz się skąd się wzięła nazwa naszego teamu.

Tu dowiesz się co u nas aktualnie słychać i jak nam się ostatnio latało.

Zresztą, nieco powyżej masz menu, które poprowadzi Cię przez różne zakamarki naszej strony, więc poczuj się jak u siebie w domu!

© greg

 

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, mysql tables. Valid XHTML and CSS.