Home Kino
Kino PDF Drukuj Email

 

W tym dziale zamieszczamy filmy, w których można zobaczyć członków naszego teamu (UWAGA: filmy są uszeregowane według daty umieszczenia od najnowszych do najstarszych).

 

"Dolomity tandem 23.09.2017" to film nakręcony przez Barbarę i zmontowany przez KubęZ, obrazujący "magię latania w Dolomitach". Wklejamy ten obraz, pomimo tego, że nie jesteśmy jego autorami dlatego, że o ile widać na filmie niebieskiego Gradienta Aspena, to wiadomo, że jest to Greg, Sław(ny) albo Dudi. ;-)


"Kwietniowy wypad do Słowenii" to ostatnia teamowa produkcja autorstwa Pachulaka, prezentująca grozę ;-) warunków z kwietnia 2017 w Alpach Julijskich.

 

"Pińczów. Po prostu Pińczów" został nakręcony podczas naszego otwarcia sezonu 2012. Poza tym, że był to pierwszy lot w tym roku Grega, Sławka, Tomka i Pirata, to ten ostatni po raz pierwszy leciał na swoim nowym Gradiencie Aspenie 4 (to ten niebieski z pomarańczowym natarciem). Udany dzień.

 

Nieomal 6-minutowy film pt. "XC-OPEN Portugalia 2011" nakręcony podczas wyjazdu do Portugalii w 2011 roku. Scenariusz i montaż - Tomo. Klip ten rodził się dłuuugo. Materiał powstał na przełomie sierpnia i września 2011 roku, a premiera filmu miała miejsce 26.02.2012r. Tak, zima to dobry czas na publikację takiego materiału.

 

Zdjęcia do filmu pt "Pitu, pitu" zostały nakręcone na przełomie września i października 2011 roku.  Pomysł i montaż - Tomo. Film składa się z dwóch części Bassano i Dolomity. Miłego oglądania:

 

Następna produkcja (zdjęcia, scenariusz i montaż) Tomka. Film pt. "Rozgrzewka" został zrealizowany podczas chwilowego pobytu w Słowenii w pierwszy weekend kwietnia. Warun podarował nam 3/3 dni latania. Sezon rozpoczęty a Poison mimo, że w wieku przedemerytalnym, spisywał się doskonale w rześkim wiosennym powietrzu.

 

Zapomniany już nieco film z nocnego latania w Konopkach. Wyszperany z archiwum, nareszcie możemy go ponownie pokazać. Film nosi tytuł "Konopki Project" został zrealizowany na potrzeby forum pkp konopki dzięki uprzejmości Jarka Minkowicza.

 

Oto film ukraińskiego pilota Igora Stojkowa pt. "Carpatian Cup 2010", w którym można obejrzeć m.in. walkę w pamiętnym dla Sławka 3 tasku zawodów w Karpatach Zachodnich (Ukraina).

 

Film pt. "PKP Konopki" zrealizowany na startowisku, które w ostatnich latach jest przez nas najczęściej uczęszczane. Mowa tu o polu wzlotów w miejscowości Konopki. Operatorów kamery jest kilku (kto się dorwał ten kręcił ;-)). Montaż - Bestia.

 

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, mysql tables. Valid XHTML and CSS.